Używając na co dzień laptopa korzystamy z jego alternatywnego zasilania jakim jest bateria. Ładujemy i korzystamy. Zapominając, że jest to urządzenie, które ma określoną żywotność. Przypominamy sobie o tym dopiero w momencie gdy nasza bateria zamiast 2-3 godzin pozwala na pracę przez 10 minut. Wtedy albo godzimy się z tym faktem i przywiązujemy się do gniazdka albo zastanawiamy się nad kupnem nowej baterii.
Ale czy stać nas na taką inwestycję ?
Najlepszym wyjściem jest regeneracja baterii. Regeneracja polega na wymianie zużytych ogniw na nowe, dzięki czemu posiada ona takie same parametry jak nowa bateria.
Regeneracja wykonywana jest w ciągu 3 do 7 dni roboczych i objęta 6 miesięczną gwarancją.

By sprostać wymaganiom naszych klientów, oferujemy możliwość regeneracji baterii przy pomocy ogniw o pojemności 2200 mAh. Dzięki czemu możliwe jest znaczące zwiększenie pojemności baterii względem oryginału.

Bardzo często nasi klienci pytają nas dlaczego regeneracja jest bardzo zbliżona do cen niektórych nowych baterii. Wyjaśniamy, że regeneracja jest bardziej opłacalna niż nowa bateria! Są 2 powody:
- Bateria regenerowana ma większą pojemność względem oryginału
- Ogniwa które wstawiamy są świeże, prosto z produkcji. Najczęściej baterie do starszych modeli leżą na magazynach, ich ogniwa są przeleżane i słabo trzymają. Ale wybór należy do Ciebie!